Meteor Yağmurları Gökyüzünün Senfonisi
///

Meteor Yağmurları Gökyüzünün Senfonisi Konseri

2 dakikalık içerik

Muğla Belediyesi 13 Ağustos Pazar günü çok dikkat çekici bir etkinlik düzenliyor. Knidos Antik Kenti/ Datça’da düzenlenecek konser “Meteor Yağmurları Gökyüzünün Senfonisi” ismiyle duyuruldu.

Meteor Yağmurları Gökyüzünün Senfonisi Konseri Ücretsiz

Muğla Büyükşehir Belediyesi Orkestrasının “Meteor Yağmurları Gökyüzünün Senfonisi” konseri 13 Ağustos Pazar günü saat 21.00’da gerçekleşecek. Konserin şef koltuğunda Kutay Maktay, başkemancı olarak ise İrem Kırbay bulunuyor. Konser için belirli bir ücret talep edilmiyor.

Konsere Gitmek İsteyenler İçin Tavsiyeler

Knidos kazısında çalışmış bir arkeolog konserin duyurusunu yaptı. Etkinliğe gitmeden önce müze kart çıkarmayı öneren arkeolog, “Eğer konsere gidecek olursanız Knidos’ta 6 yıl kadar çalışmış biri olarak Müze Kartı çıkartır (Halen 60 TL), öğleden sonra 2-3 gibi Knidos’ta olur, hem denize girer hem de eşsiz gün batımını izler, sonrasında da konsere giderdim. Eğer arabanız yok ise erken saatlerde Muğla’dan minibüslerle önce Datça sonrasında da Knidos’a olmak üzere 2 araç değiştireceğinizde dolayı erken çıkmaya gayret gösterirdim. Konser dönüşü mutlaka ek dolmuş seferleri koyarlar. Bir de konser dönüşünde Yazıköy düğününe rastlarsanız mutlaka katılın çok eğlenirsiniz” dedi.

Kaynak: https://twitter.com/knidoskazisi/status/1688595411198525447?s=46