ISCC’22 Sempozyumu İçin 50 Genç Profesyonel Aranıyor!

4 dakikalık içerik

Temizoda endüstrisi 50 genç profesyonel aradığını duyurdu. Uluslararası Kontaminasyon Kontrolü Sempozyumu (International Symposium on Contamination Control/ ISCC) 2022 kapsamında “50 Genç Profesyonel” projesi başlatıldı. Proje dahilinde sektördeki profesyoneller ISCC2022 etkinliklerine katılabilecek. Ayrıca Uluslararası Kontaminasyon Kontrol Dernekleri Konfederasyonu (International Confederation of Contamination Control Societies/ ICCCS) Akredite Kursu ve profesyonellere yönelik eğitimlere de katılım imkânına sahip olacaklar.

ISCC 2022 Nedir ve Neden Bu Kadar Önemli?

ISCC2022’nin önemini anlatan projenin resmi sitesi, “Her iki yılda bir ICCCS üyesi bir dernek olarak Uluslararası Kontaminasyon Kontrolü ve Temizoda Teknolojisi Sempozyumu’nu düzenlemektedir” dedi. Sempozyumların düzenlenişi hakkında bilgilendirme yapılan sitede, ISCC Sempozyumu’nun 25. ‘sinin Türkiye’de düzenleneceği duyuruldu. ISCC2022’nin, Türkiye Temiz Oda Teknolojileri Derneği tarafından Antalya’da düzenleneceği söylenerek, “Bu yıl da özel çünkü 50. kuruluş yıl dönümümüzü kutlayacağız. Dünyanın dört bir yanından sektör profesyonellerinin çoğu kendi deneyimlerini paylaşmak için bir araya gelecek” ifadelerine yer verildi.

İstekli Meraklı Dinamik 50 Genç Profesyonel Adayı İsteniyor

Yapılan duyuruya ek olarak “50 Genç Profesyonel” projesinin de anlatıldığı sitede, “ICCCS prosedürleri ve komiteleri hakkında bilgilendirilecek olan bu sektör profesyonellerinin, ICCCS organizasyonundaki kritik pozisyonlara aday olmaları hedeflenmektedir” diye belirtildi.

Projede yer alacak olan 50 adet genç profesyonelin, yaşça genç olmanın yanı sıra diğer bazı özellikleri şu şekilde anlatıldı, “Genç profesyoneller; büyümek, öğrenmek ve öğrendiklerini toplumlarına aktarmak için çalışmak isteyen yeni Kontaminasyon Kontrolü Endüstrisi üyeleridir”. Aranan kişilerin alan hakkında bilgili olmasının yanı sıra, ICCCS komitelerinde yeni neslin ve toplumun, aktif olan ya da olmak isteyip nereden başlayacağını bilemeyen meraklı üyeleri olması bekleniyor.

ISCC’22 Temel Başlıkları Duyuruldu

50 profesyonel gencin katılım sağlayacağı ISCC’22 sempozyumunun konu başlıkları ise şu şekilde duyuruldu;

  • Standart ve Yönetmelikler
  • Sağlık Hizmeti
  • Tesisler
  • Canlı Bilimi
  • Bilim ve Araştırma
  • Elektronikler ve Yarı İletken
  • Yiyecek ve İçecekler

ISCC’22 Sempozyumu Antalya’da düzenlenecek. 11-13 Ekim 2022 tarihli etkinlikte temsilciler Antalya’da Türkiye Temiz Oda Teknolojileri Derneği‘nin sağladığı imkânlarla ağırlanacak.

Başvuranlar Arasından Seçilen 50 Kişi Sempozyuma Ücretsiz Katılacak

Sempozyuma katılan 50 genç profesyonelden biri olmak için ise başvuru yapılması gerekiyor. Bu başvuru, ISCC’22’nin resmi web sitesindeki formu doldurarak yapılabiliyor. Başvurular sonucu komisyonun belirlediği adaylar sempozyumlara ücretsiz bir biçimde katılabilecek. Seçilen adayların konaklama masrafları kendilerine ait olup, verilecek eğitimlerin hepsine ücretsiz bir şekilde erişim hakları olacak.

Projeye aday olacak kişiler için son başvuru tarihi 15 Ağustos 2022 olarak duyuruldu. 50 profesyonel arasına girmeye hak kazanan temsilcilerin 3 günlük sempozyuma kayıt ve konaklama masraflarının 1170 Euro yerine, 537 Euro olacağı da verilen bilgiler arasında yer aldı.

Başvuru Formu: https://www.iscc2022.com/50youngprofessionals