Sevgililer Günü için eski sevgiliye gönderme

Eski sevgilinizin ismi yazan somon balıkları ile ayıları besleyebilirsiniz

2 dakikalık içerik

Sevgililer Günü için Oregon-Amerika Birleşik Devletleri merkezli Wildlife Images Rehabilitasyon ve Eğitim Merkezi, bir bağış başlattı. Bağışınızla, eski sevgilinizin adını bir somon balığına verebilir ve böylece 1000 kilogram ağırlığındaki ayıların karnını doyurabilmesine yardımcı olabilirsiniz.

Bu Sevgililer Günü’nde farklı türde bir mesaj göndermek ister misiniz? Eski erkek arkadaşınızdan veya eski kız arkadaşınızdan biraz intikam almanıza izin veren Catch & Release kampanyasına bağış yaparak farklı bir intikam alabilirsiniz.

Wildlife Images Rehabilitasyon ve Eğitim Merkezi, “yakala ve bırak” anlamına gelen “Catch and Release” isimli kampanyayı başlatttı. Kampanyadan toplanan gelirler ile, somon balıklarına eski sevgililerin isimleri verilecek ve bu balıklar merkezdeki iki kahverengi ayının beslenmesini sağlayacak.

Sevgililer Günü eski sevgiliye gönderme
Foto; Wildlife Images Rehabilitasyon ve Eğitim Merkezi

Wildlife Images Rehabilitasyon ve Eğitim Merkezi bağış kampanyasına ilişkin bir açıklama yaptı. Dikkat çeken kampanyaya ilişkin merkez, “20,00 ABD doları (115 TL) tutarındaki bir bağış karşılığında, eski sevgilinizin adı somon balığı üzerinde olacak ve akşam yemeğinde servis edilecek. Size özel bir sertifika ile yemeklerini yerken somon balıklarını parçalayan Kodi ve Yak’ın fotoğraflarını vereceğiz.” ifadelerini kullandı.

Merkez, yaptığı açıklamada kampanya için somonların sınırlı olduğunu ifade etti.

Wildlife Images Rehabilitasyon ve Eğitim Merkezi, resmi Facebook hesabı üzerinden de aynı ifadeleri kullanarak, kampanyayı duyurdu. Birçok Facebook kullanıcısı, gönderiyi beğenirken, aynı zamanda kampanyanın eski sevgiliye iyi bir gönderme olduğunu belirtti.

Kaynak;

Vice

Wildlife Images Rehabilitation and Education Center