Acıbadem Üniversitesi

Acıbadem Üniversitesi Kuluçka Merkezi 2019/1 Çağrısı Açıldı

2 dakikalık içerik

Acıbadem Üniversitesi Kuluçka Merkezi 2019 yılı ilk çağrıları açıldı. Sağlık alanında özelleşen Acıbadem Üniversitesi, yine sağlık alanına özelleşmiş kuluçka merkezi ile bu alanda faaliyet göstermek isteyen girişimciler için avantajlı bir başlangıç noktası yaratıyor.

Fikrine Sağlık

Acıbadem Üniversitesi Kuluçka MerkeziFikrine Sağlık başlığıyla öne çıkan çağrıda Acıbadem Kuluçka merkezi, sağlık alanında yaratıcı ve teknoloji temelli iş fikirleri olan girişimcilerine çağrıda bulunuyor. Başvuruların 31 Mart’a kadar alınacağı programda pek çok fırsat bulunuyor. Singapur, Hollanda ve İngiltere gibi ülkelerdeki hızlandırı programlarına katılım fırsatı sağlaması ise öne çıkan noktalarından.

Başvuru ve Değerlendirme

Fikrine Sağlık programına başvuruda projenin iş planı, iş modeli kanvası, SWOT analizi gibi proje bilgileri kullaılıyor. Bunun yanı sıra başvuruda Kuluçka Merkezinin önkuluçka, kuluçka ya da hızlandırıcı programlarından hangilerine başvurulacağı da soruluyor. Acıbadem Kuluçka Merkezi’nin değerlendirme kurulunda Bayer, Siemens Healthcare, Turkcell, UKBasecamp ve Acıbadem Üni. akademisyenlerinden isimler önplana çıkıyor.

Projeye başvurmak için bu adresteki formu doldurmanız yeterli.

Acıbadem Üniversitesi Kuluçka Merkezi‘ni bu adresten inceleyebilirsiniz.